Domácí vakcína proti covid-19

Domácí vakcína proti covid-19 – každý má doma ČESNEK na česnekovou vodu – viz recept níže.

Tak nějak v kostech cítím, že je tohle –možná-  docela dobrý nehysterický zdravý a lidový přístup k pandemii (pokud je to hloupost, prosím  s omluvou o informaci):

Petr P.
Datum: 25. 10. 2020 18:37:06
Taškent, 21.03.2020
Shukhrat KHALILOV (kandidát lékařských věd)

Hlavním nebezpečím viru covid-19 je, že především ovlivňuje IMUNITNÍ SYSTÉM !
A až na 2. místě ovlivňuje PLICNÍ TKÁŇ.
Časové zpoždění mezi těmito dvěma vlnami útoku je přesně to, čemu říkáme „inkubační doba“.

Často používáme slova jako „silná“ nebo „slabá“ imunita.  Obyčejní lidé však prakticky vůbec neví, o co se jedná, tedy :
80% celého imunitního systému je koncentrováno ve sliznicích TENKÉHO STŘEVA
ve formě lymfoidní tkáně a jejích akumulací. Lymfatická tkáň produkuje protilátky (lymfocyty T-, B-, G- atd.), jakož i různé typy imunoglobulinů.
Protilátky lymfatickým systémem vstupují do dolní duté žíly srdce a po průchodu plicním oběhem vstupují do krevního oběhu a jsou přenášeny po celém těle. Posiluje se tedy imunita tkání, včetně tkáňové imunity plic. Covid-19, smíchaný s jídlem, vstupuje do střev a začíná ničit lymfoidní tkáň.
Výsledkem je, že postižená lymfoidní tkáň přestává produkovat pro naši imunitu důležité lymfocyty a imunoglobuliny, čímž je zničen imunitní systém, a v důsledku toho je pak také imunita tkání v plicích výrazně oslabena. Začíná další vlna útoku korona virů na již nechráněnou plicní tkáň, která se projevuje těžkou pneumonií, která často končí smrtí.

V současné době jsou všechna protiepidemická opatření zaměřena na zabránění
vstupu korona viru do plic, což je v zásadě extrémně nákladné a prakticky velmi málo účinné. Všechna terapeutická opatření jsou zaměřena pouze na boj proti komplikacím ve formě pneumonie.

Je třeba si uvědomit, že covid-19 je hrozbou na mnoho let a desetiletí. To, co tu dnes máme, je jen začátek pandemie. Takových vln bude mnoho.
V současnosti jsou všechna preventivní a terapeutická opatření zaměřena na korona viry v plicích, zatímco se neprovádí žádný vliv na střevní  korona    virus. Jinými slovy  „vozík je umístěn před koně.“

Existuje mnoho přírodních produktů, které mají nejen baktericidní vlastnosti, ale ovlivňují také viry a zabíjejí je.  Nejúčinnější v tomto ohledu je
ČESNEK.

Pokud vypijete denně 2/3 sklenice česnekové vody, ta okamžitě(!) vstoupí do tenkého střeva a začne okamžitě(!) zabíjet covid-19!  Výsledkem je, že lymfoidní tkáň nadále funguje správně, tj. produkuje protilátky a imunoglobuliny; a poškozený imunitní systém se rychle zotavuje a   posiluje, což vede k významnému zvýšení imunity v plicní tkáni.

Česneková voda na covid-19, ale i jiné patologie v těle, není nic jiného, než přírodní vakcína, která zafunguje za 30-40 minut a je neškodná a zdarma!
Tato přírodní vakcína začíná aktivně vytvářet specifickou imunitu proti covid-19

Řetěz ničivých patologických jevů v lidském těle, způsobených covidem-19 je tedy přerušen a zničen na samém začátku, nemá pokračování a tělo tím  nejpřirozenějším působem abych tak řekl, plánovaně bojuje a poráží covid- 19.
Výsledkem masového užívání česnekové vody může být, že vzniklá epidemie a těžce zvládaná pandemie se zastaví během několika dní.  Přitom užívání „česnekové vody“ jako protiepidemický protokol může být použit do jednoho dne na celé zemi u celé populace.
Základní patogenní morfologický substrát úplně zmizí za jeden nebo dva dny…

 Způsob přípravy „česnekové vody“ je extrémně jednoduchý.
 
1. Jeden(!) oloupaný stroužek česneku se rozřízne na polovinu v příčném směru, vloží se do čajové konvice z porcelánu a naplní se vodou o pokojové   teplotě.  To se provádí ráno.

2. Večer je „česneková voda“ připravena k použití.  Musíte konzumovat 2/3 sklenice 3-4 hodiny po posledním jídle – před spaním.

3. Následujícího dne je třeba postup přípravy „česnekové vody“ opakovat s čerstvým stroužkem česneku.

4. Pokračujte v užívání česnekové vody po dobu jednoho měsíce.  Během této doby bude vytvořena specifická imunita proti covid-19.

Prosím o distribuci informace mezi rodinu a přátele, napříč skupinami a
komunitami  (pokud máte opravdu zájem pomoci nám všem být zdravými).